IMG_12211992 yılında Kırklareli’nde doğdu. Yeni Yüzyıl Üniversitesi’nde İngilizce Mütercim Tercümanlık bölümünde 2 yıl okuduktan sonra bölümden ayrılarak farklı bir yabancı dil arayışıyla Trakya Üniversitesi Çağdaş Yunan Dili ve Edebiyatı bölümüne geçiş yaptı. Lisans öğrenciliği süresince yine Trakya Üniversitesi’nde, Arkeoloji bölümünde çift anadal yaptı. Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi’nde de İş Sağlığı ve Güvenliği bölümünü okudu. Halen Kırklareli Üniversitesi İşletme bölümünde tezli yüksek lisans öğrencisi olarak eğitimine devam etmektedir.
Yunanistan’ın Yanya şehrinde, Yanya Üniversitesi Filoloji bölümünde Erasmus öğrencisi olarak 7 ay boyunca yaşadı. Sırbistan’ın Novi Sad şehrinde 3 ay boyunca bir sivil toplum kuruluşunun projesi kapsamında Türkiye katılımcısı olarak yer aldı.
Lisenin ilk yılında başlayan yurt dışı seyahatleri yabancı dillere olan ilgisinin artmasını, bu konuya yoğunlaşmasını sağladı. Lisans eğitimine başladıktan bir süre sonra çeviri ile uğraşmaya başladı.